| brokxy a întrebat:

Daca iubita voastra ar zice intr-o zi ca vrea sa faceti sex in 3 cu inca o fata ati accepta? rolling on the floor Sunt o fire mai geloasa nu stiu de ce imi vin idei din astea cateodata iar am baut prea mult...

ceai

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu, eu nu o sa stau cu o tarfa

| mihai69 a răspuns:

Eu vreau cu ea și alt tip.

| OldSoul a răspuns:

Sunt un tip normal, deci raspund in consecinta
Cu inca o fata, da
Cu inca un baiat, ba laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As accepta dar doar pentru a-mi indeplini fanteziile sa vad cum o una dintre ele o umileste pe cealalta, altfel nuhappy

Nu are rost sa fii gelosa, daca te iubeste o s-o vada pe cealalta doar ca un obiect sexual. Nimic mai mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Why not?

| Adrian5575 a răspuns:

Eu as accepta cu drag happy de ce sa ne bucuram numai noi doi de o noapte fierbinte? laughing

| cristian200313 a răspuns:

Da, deoarece in 3 este mai placut, depinde de o persoana, eu cu siguranta mi-as accepta pentru ca vr sa imi indeplinesc fanteziile laughing
stai linistita, daca te iubeste cu adevarat, el o vede ca pe obiect.