| iasmina_7928 a întrebat:

Daca iubita voastra nu v.ar mai baga in seama 1 saptamana la ce v-ati fi gandit prima data?

6 răspunsuri:
| kakarotssj a răspuns:

Pai eu unu nu as bagao in seama chiar daca mar tenta vazand ca ma ignora,as lasao la un momendat trebuie sa gaseasca ea un motiv,ori e clar motiv de despartire, s-a plictisit de tine, is multe posibilitati thinking

| mgtow a răspuns:

Ca m-a inselat si e cu altul.

| thereforyou a răspuns:

I-as face bagajul si i-as da bilet doar de dus.

| GaBy*YOUr*DrEaM a răspuns:

Bagai bilele pe autocar si dai adresa lu masawinkingfara regrete ca is destule fetewinking

| Loretha a răspuns:

As crede ca vrea sa se desparta de tine mai bine impaco daca e suparata sau daca o iubesti cu adevarat nu lasa nici un baiat sa ii fure inima fii doar tu in preajma ei si ai sa vezi ca intr-o zi o sati zica -"Ma sufoci prea tare iti dau papucii!"laughingrolling on the floor

| AndaWest a răspuns:

Ce i-am facut? nu as rezista o saptamana fara sa cer explicatii, si daca am gresit imi cer scuze