| anonim_4396 a întrebat:

Daca iubita voastra v-ar cere sa o pupati la pasarica fara ca ea sa vrea sa v-o pupe, ati accepta?

26 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

I-as da numai limbi...de clopot.

| Hombre a răspuns (pentru harciog):

Ei pe dracu "limbi...de clopot" cred ca nu te mai saturi, laughing

| brusturel a răspuns (pentru Hombre):

laughing rolling on the floor

| powergirl a răspuns:

Depinde de om daca iti place sa o pupi tu fa-o dar duopa parerea mea si tu ai aceleasi asteptari de ea ca si ea de la tine, acum tu decizi daca vrei sa o faci tu si sa nu primesti daca iti place postura asta e treaba ta. sunt care nu vor dar le place sa o faca la altu sau invers le place sa li se faca dar sa nu o faca la altul. aici tu decizi

| Liviu_2019 a răspuns:

Fa-i ce iti cere si o sa iti faca si ea. Daca o duci pe culmile extazului iti va raspunde la fel. In locul tau aoleuuuuuuu ce o mai pupam unde ai zis. I-o mancam nu altceva!

| Necunoscut112 a răspuns:

'ai maaa...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, normal. Nu poti s-o obligi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce...pervers:O:O,cam mult nu crezilaughing)?

Răspuns utilizator avertizat
| JustStitch a răspuns:

Daca as avea o iubita ma ofer eu fara sa imi mai spuna ea

Răspuns utilizator avertizat
| Liliana1981 a răspuns:

Ei, asta-i buna acum! Astept cu nerabdare sa vad ce va urma. Am incredere ca nu o sa ne lasi dezinformati...ca doar na, ne-ai povestit cum si-a tras-o fata asta la prima intalnire, ce ai facut cu doua zile inainte, apoi cu una, cum nu ti-a stat tie bat in timpul, ce-ati facut dupa, cum te joaca pe degete. Get a life!

| December a răspuns:

Da! logic. Daaar, e normal ca la un moment dat sa emiti pretentia de a-ti face si ea tie. Sunt destule fete care nu vor asa usor sa faca asta mai ales la inceput. Nu o poti obliga, dar cu timpul ar fi frumos si echitabil sa-ti faca si ea.

| christ91 a răspuns (pentru December):

Inteleg bine ce spui dar daca ii fac asta, am o teama ca nu o sa mai stea cu mine dupa, desi nu sunt sigur de asta sau poate asa ar vrea ea, asta o fi pofta ei,,, dar totusi ma gandesc ca ea nu o sa accepte pe viitor si pe urma daca nu o sa mai fim impreuna sa te simti naspa ia uite ma am si pupat-o acolo fara ca ea sa nu-mi faca la fel si sa ai o stare de aia naspa sa te simti inferior cred ca ai inteles ce vreau sa spun.mersi

| December a răspuns (pentru christ91):

Stai frate asa... nu pricep de ce gandesti in felul asta. Daca tie iti place sa-i faci Cunnilingus fa-i! Nu e nici o chestie de inferioritate. Mai ales daca o faci calumea si ea are orgasm, ar trebui sa te simti foarte bine. Ea sigur va aprecia asta. Si nu ai de unde sa stii ca ea nu o sa-ti faca. Asa e la fete. Lor li se pare mai gretos sau mai josnic sa faca asta la inceput cel putin. E o chestie psihologica, care daca se discuta frumos. se poate rezolva in timp. E clar ca fata nu e proasta si isi da seama ca vrei si tu asa ceva. Si daca o sa vada ca-i aci tu primul si ca-ti place si ca o rasfeti de fiecare data cu asta, ai toate sansele sa-ti intoarca "favoarea" la un moment dat. Daca chiar nu se va intampla asta e. Dar nu e un motiv de a te simti inferior! Parerea mea.

| christ91 a răspuns (pentru December):

Ar trebui sa o intreb daca a mai facut-o, nu cred ca are vreo relevanta, am mai intrebat-o o data la input-ul relatiei si a fost foarte nervoasa, mi-a zis ceva de genul eu nu te-am intrebat pe tine daca ai dat limbi la fostele tale dar nu am facut-o la nimeni, bine ea poate spune orice ca nu am de unde sa stiu.

| r3ally a răspuns:

De ce nu? Odata ce incepi tu sa faci asta o sa iti "intoarca" si ea favorul! Poate nu pe moment dar sigur o va facewinking

| yAdrian a răspuns:

Zii ca da dar numai daca te lasa s-o fu*i smug Daca nu vrea la ''pasarica'' in cur si tot e bine laughing Bafta!

| brusturel a răspuns:

Ma, ce dracu de intrebari sunt astea?!

| Z3US a răspuns:

rolling on the floor)))))))))))) LOL Aninim laughing Nu ma serios! Nu te poti pune in fata ei! Pup`o ce sa faci! Sau ceva mai misto. Poti sa-ti dau french cu pasarica ei! Incearca si nu vei regreta smug

| lucretian a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa fie echitabil...

| bogdan93_8247 a răspuns:

Ba daca e buna tipa si curata faci o tornada, si dupa asta numai e nevoie sa o intrebi eu bagi direct in dantura.

| cataz123 a răspuns:

NU!

| CătălinaDuDe a răspuns:

Nu

| noni97 a răspuns:

Baga botu' la savarina si va fi a ta

| andrei54321 a răspuns:

O sa-i vina si ei pasinea pe parcurs