| kta_6466 a întrebat:

Daca iubitu/ iubita te-ar insela, i-ai mai da o sansa? sau direct papucii? Cum ai reactiona?

Răspuns Câştigător
| Emma a răspuns:

Depinde de cum se va comporta dupa
Daca vad ca regreta i`as mai da o sansa, dar cu conditia sa nu se repete
Xoxo

32 răspunsuri:
| georgyana001 a răspuns:

Ias maiiara atunci ii dau papupuci nu merita... l-am inteles odata ca a gresit iar a 2 oara e deja ceva ingrozitor

| Iul_1554 a răspuns:

Raspunsul il gasesti doar in inima ta daca uh crezi ca poti trece peste si o/il poti ierta atunci da chiar merita o a doua sansa dar daca suferinta din inima ta este mult prea mare si nici macar iubirea lui/ei nu ar umple acel gol atunci ca parere de rau va trebuie sa ii sp cu parere d rau fara a o/il rani ca pana acolo a fost asta este parere mea happy