| Rose_2860 a întrebat:

Daca iubitul meu cu care sunt de 4 ani a jurat pe el ca nu m-a inselat, ar trebui sa il cred? Tinand cont ca l-am prins odata cu minciuna, dar nu la inselat, la altceva si ca in rest spune ca ma iubeste, insa are momente cand se poarta mai aiurea.

4 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Eu spun ca 4 ani e ceva. Fii sigur ca erau semne foarte clare daca era sa te insele vreodata. Aflai tu ceva. Incearca sa ai incredere in el. Si tu probabil ai mintit candva in relatie. Nu cred ca ti-ar conveni ca el sa te agaseze cu gelozia. Pana la proba contrarie el te iubeste si nu te-ar insela niciodata.

| Dizzydizz a răspuns:

Doamne
cum dupa4 ani te indoiesti de increderea lui?
stii u, hotul neprins negustor cistit.asa si acum, pana la probe contrarii nu te mai indoi de el. poate chiar nu te a inselat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am vazut si cealalta intrebare. Eu sa fiu in locul omuletului aluia m-as lepada repede de tine. Simplul fapt ca te suporta cu acest tip de comportament e semn ca te iubeste. Tu in schimb...

| ioana_2530 a răspuns:

Daca nu ti-a dat inca papucii dupa 4 ani, fii sigura ca nu o sa tii mai dea.Fii si tu mai obtimista. Nu toti barbatii inseala si cei care o fac au motivele lor (bine intemeiate). vorbeste cu el si vezi care e problema, de ce se poarta asa "aiurea"winking