| Analya a întrebat:

Daca iubitul te inseala si face lucruri care te fac sa nu mai vrei sa fii cu el, iar apoi iti cere o ultima sansa, isi cere si iertare (dar nu pentru ca a inselat), te cauta in continuare. I-ai mai da o sansa? Help ca sunt intr-o mare dilema si nu stiu ce sa fac

Pentru ca acum am o temere pentru ca v-a mai insela si altadata si chiar am impresia ca chiar daca ii ofer sansa o sa fie la fel si nimic n-o sa se schimbe sad

Răspuns Câştigător
| lyrics a răspuns:

Cine inseala o data, inseala si a doua oara.
iti zic din proprie experienta, si ca persoana care a inselat, si care a fost inselata.
chiar daca zici ca nu o mai faci, tot cazi in "pacat"
mai bine renunti acum.mai tarziu iti va fi mai greu

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu merita iertat

| kaya a răspuns:

Parerea mea e ca nu merita o alta sansa... tine cont de sfaturile celor ce au trecut prin asa ceva... cel mai urat lucru intr-o relatie e sa fi mintit, ranile ce partenerul ti le-a facut candva raman acolo chiar daca il ierti si incerci sa fie bine tot nu ai sa poti uita, timpul vindeca si inchide ranile insa cicatricele raman.
Daca inima iti spune ca nu merita o sansa ca nu o sa se schimbe ascult-o... caci nu simti asta degeaba.Invata sa iti asculti inima, si nu mintea, caci mintea iti poate cere multe unele bune, unele rele insa inima le cere pe cele bune si te indruma spre cele bune. Succes!

| Cassandra a răspuns:

Pai daca te-a inselat o data...nu vad de ce nu te-ar insela si a doua oara.

Nu vreau sa te influentez, dar aceasta e parerea mea...

Ramane la alegerea ta.