| cyberwest a întrebat:

Daca la 17 ani nu ai avut niciodata o prietena.
e ceva anormallaughing?

16 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu e anormal deloc.

| RXN a răspuns:

Nu,absolut deloc.Fiecare are propriul ritm in ceea ce priveste relatiile si propriile asteptari.Crede-ma ca nu are rost sa te complici cat timp nu ai intalnit un om care sa si merite.

| TitiDrLove a răspuns:

Poate...depinde de mentalitatea fiecaruia.

Răspuns utilizator avertizat
| s3xy0girl20 a răspuns:

Pai...17 ani,cam da, dar poate din cauza ca eti timid dar ai incredere in tine, flirteaza si va fi totul okwinking

| Comeandtellmesomething a răspuns:

Nu,nu e!

| Miha a răspuns:

Nu este un lucru anormal.Este foarte ok, asteapta fat potrivita, nu sari la orice fata.

| Maria123 a răspuns:

"S-o spunem direct...Nu e ceva normal.
In ziua de azi sunt copii de 10-11-12-13-14 ani care-i vad ca se pupa si... "

Zau asa, pana la urma, fiecare cu normalul lui laughing
Fiecare decide pentru el si daca cineva la 14 ani nu se pupa cu nimeni nu inseamna ca e anormal.Dar pana la urma, fiecare cu logica lui, nu? laughing

| Tiberius a răspuns:

Nu e anormal...prieteni ai avut?

| HelpBoy a răspuns:

Am si eu un prieten care nu a avut pana acum o prietena are tot 17 ani deci nu cred ca e asa anormal

| Shine a răspuns:

In zilele noastre asa ceva nu mai este normallaughing Stiu ca tu ai vrea sa auzi incurajari ca de exemplu: "Stai linistit! Sigur o sa gasesti persoana potrivita la un moment dat", dar sa fim seriosi!laughing Nu zic ca e ceva rau, dar ar trebui sa gasesti deja o fata cu care sa ai o relatie. Daca nu vrei, nu-i nimic! Se poate si asa, dar acolo undeva e o fata care sigur ar vrea sa fie cu tine. Sper ca te-am ajutat!

| DarkAngel_1320 a răspuns:

S-o spunem direct...Nu e ceva normal big grin.
In ziua de azi sunt copii de 10-11-12-13-14 ani care-i vad ca se pupa si se alinta.De pe la 14 ani sa faca sex, deci sa fim serios, e ceva un pic deplasat big grin. Fa-ti putin curaj si vorbeste cu fetele, vrajestele, dar sa nu le spui din prima ca nu ai mai avut prietena ptc reactia nu poate fi intodeauna buna.Bafta!kiss

| aurelianmarius a răspuns:

Nu e anormal de loc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se poate si mai rau, de exemplu eu am 21 si n-am mai avut prieten laughing pentru ca sunt grasa si fooooarte urata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DAhappyDe ce nu ar fi? Toti ne dezvoltam in timp(chiar daca eu am 13 ani si sunt cu unu de 9blushing)Deci stai linistit(daca vr da add anku_yo98 si poate te combin euwinking )>:d<

O zi bunahappy

| Extasy_2251 a răspuns:

Maybe you are gay laughing lol