| LanguageMaster a întrebat:

Dacă la prietena ta îi place de un alt băiat asta înseamnă că te înşală?

5 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Înseamnă că iubește viața. Dacă faci parte din viață o să te iubească și pe tine. Dacă nu, înseamnă că undeva pe drum ai pierdut contactul cu realitatea. E irelevant dacă face sex cu cineva în timp ce e cu tine sau după ce se desparte de tine. Problema se pune de ce s-a ajuns aici, dacă poți face ceva în legătură cu asta și dacă poți suporta situația în caz că nu.

| Emilian65 a răspuns:

Da.

| SG1995 a răspuns:

Nu, dar nici mult numai are.

| AnoAnonima0 a răspuns:

Mai e doar un pas până la înșelat.

| Sarina a răspuns:

Da