| alice2308 a întrebat:

Daca lichidul presepermal intra din greseala in gaura, am cum sa raman gravida?

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Se numeste lichid preejaculator si da poti ramane insarcinata daca esti in periooada fertila deoarece si acel lichid contine spermatozoizi care pot produce o sarcina.

| JohnnydeFeer a răspuns:

Sanse sunt, Dar mai mici.

| Violleta2022 a răspuns:

Poate vrei sa spui lichidul pre-ejaculator, nu prespermal.

DA, se poate ramane gravida cu lichidul pre-ejaculator daca barbatul s-a masturbat inainte si avea sperma pe teava, care s-ar fi putut scurge in vagin, lasand femeia gravida numai daca acea era in perioada fertila.