| lipici a întrebat:

Daca m-am culcat cu un baiat pentru prima oara neprotejati in urma cu 3 zile si azi mi-a venit stopu nu sunt insarcinata nu? big grin

7 răspunsuri:
| ZaineaM a răspuns:

Nup! Nu estie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu esti,insa incearca sa te protejezi data viitoare, atat timp cat baiatul nu a ejaculat in tine, nu esti! happy

Ar trebui sa te consulti cu un medic ca sa fii 100% sigura

| catthshshshs a răspuns:

Nu cred ca esti, dar pe viitor nu mai repeta aceeasi greseala, s-ar putea sa va coste happy

| Michell_7762 a răspuns:

Daca prostia ar durea as vedea multe ca tine pe strada.Prima data va f---ti si dupa "aoleu frate daca am ramas gravida ce fac"legeni si taci, iar daca nu ai invatat lectia bine mai legeni unul ca si asa suntem in scadere ca populatie. Noroc de proaste ca voi ca ne inmultim si noi.Ba mucosilor mai tineti-va nadragii pe voi, mai puneti mana pe carte ca sunteti bata (si se vede cati din voi au luat bacu), cati din voi mai sunt interesati de scoala! Ma si sexul este facut pentru oameni destepti nu pentru toti prostii si acolo ai nevoie de carte (macar pentru a citi modul de folosire).Si nu esti gravida daca ti-a venit ciclul dupa putin timp.ai scapat ca prin urechile acului.

| Barbiiiiee a răspuns:

Nuu,stai linistita.Nu estikiss

| VadTot a răspuns:

Scuza dar ce i acela stopul?laughing) Ba este posibil sa fi chiar daca ti a venit stopul asa cum spui tu este posibil ca luna viitoare stopul sa nu ti mai vinalaughing) Este posibil crede ma chiar daca i sanse mici dar e posibil sa nu ti mai vina stopul luna viitoarelaughing)

ps; Sa ma anunti luna viitoare daca ti a venit stopul crede ma sunt chiar foarte curios laughing)Astept mesaj pe privat de la tine. te pup ps2 sa nu ma uiti te rog.chiar sunt curios daca ti mai vine stopul luna viitoarelaughing))