| mytzzy_8364 a întrebat:

Daca m-am despartit de prietenul meu ca el credea ca nu-l iubesc si de fapt ii iubesc ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| cosminnnellu a răspuns:

Vai ce intrebare simpla,sa iti faci altul pentru ca respectivul nu avea incredere in tine,daca u ii spui ca il iubesti si ii si demonstrezi si el nu crede, inseamna ca nu are incredere in tine si fara incredere nu exista relatie, trist dar adevarat...

3 răspunsuri:
| IloveME a răspuns:

Daca nu ai tupeu sa-i sp c simti pentru el in fata,mai bine trm un msj si ap tot c simti pentru el! nu mai ai nimic de pierdut, pentru ca deja l-ai pierdut, doar de castigat...j asta vei vedea mai tz! succes

| AnaSury a răspuns:

Sa vorbesti cu el! sa ii explici cat de mult il iubesti. eventual vorbeste cu el face to facebatting eyelashes lasa-l sa te priveasca in ochi si va intelege daca cu adevarat il iubesti...

| anonimul2000 a răspuns:

Iti dau un sfat da-mi mie intalnire uite id meu robert_boss2u@yahoo.com