| anonim_4396 a întrebat:

Daca ma inrosesc si nu stiu ce sa mai zic atunci cand vorbesc cu o fata frumoasa ce pot sa fac, din punctul meu de vedere e destul de grav, fetele cuminti si frumoasa sunt pe cale de disparitie...
P.S. In general vorbesc mult, chiar foarte mult, nu raman niciodata fara replica.

Răspuns Câştigător
| AndreuCom a răspuns:

Hei, iti spun eu ca eu sunt fata! Deci, glumeste cu ea, fa-i complimente! Incearca sa nu razi cand ii faci complimente! happy Chiar daca nu esti Fat Frumos, trebuie sa vorbesti cu ea ca si cu o prietena apropiata! O sa se indragosteasca de tine. Eu asa m.am indragostit, printr-o gluma! laughing Totusi, iti doresc mult succes happy :*

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Problema cu fetele frumoase e ca lor le plac baieti frumosi ca sa stii, ca tu te rosesti banuiesc ca e ceva normal din cateam auzit fetelor le place asta, eu spun ca esti timd ai o teama mai mult, fetele cuminti si frumoase vezi ca sunt 2 chesti cuminti si frumoase iale separat cand tragi concluzi de astea, o fata cuminte e atrasa de un badboy nu de un pamplau, fricos, timid etc la fel si o fata frumoasa e atrasa de un barbat frumos, sincer daca nu esti frumos nu inteleg de ce mai discuti cu alea frumoase adori sa fi refuzat? crezi ca ele sunt oarbe?

| neutrino a răspuns:

Ce noroc pe lumea aceasta ca exista totusi baieti frumosi si inteligenti!
A vorbi mult nu este neaparat o calitate, dar totusi incearca sa vorbesti cu toate fetele, din ce in ce mai mult, fara a toca totusi la varza.