| claxon a întrebat:

Daca ma masturbez de o luna credeti ca e vreun risc sa ma fi afectat deja cumva? P.S: Sunt baiat si am 14 ani! Funda

Răspuns Câştigător
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună!

Nu, nu are cum să te afecteze. Stai liniştit şi nu mai repeta acest lucru. Toate la timpul lor.

Pa-pa.

8 răspunsuri:
| grab a răspuns:

Nu te afecteaza decat atunci cand te gandesti numai la asta.

| claxon explică (pentru grab):

Si nu stiu ce sa fac sa nu ma mai gandesc...

| grab a răspuns (pentru claxon):

Faci una la doua zile si in rest practici un sport unde eventual iti intaresti increderea in tine. o sa vezi rezultate miraculoase dar nu instant. cateva luni macar!
spor!

| fuzzer a răspuns:

Normal ca te afecteaza, mai ales pe plan psihic, pentru ca tu iti vei dori tot mai mult, pana nu te vei mai putea opri.

Pune mana pe ceva inteligent, si lasa chestia aia!

| ALEX2402 a răspuns:

Stai calm ca nu ai nimic big grin
tu ai inceput tarziu inca

| vasilemicutz a răspuns:

Eu am 12 si fac laba de un an si nu am nimic! big grin

| claxon explică:

Nu
....cum imi afecteaza organismul daca ma masturbe de o luna!