| clapperfield a întrebat:

Daca ma masturbez, o sa am probleme in a-mi face o iubita?

Răspuns Câştigător
| dreamgirl16 a răspuns:

Sa te masturbezi e ceva normal si omenesc! Atata timp cat nu incerci sa iti indepartezi prietena din cauza asta[km imposibil sperlaughing] atunci nu e nimic grav.niciodata nu a fostbig grin e doar instinctu. instincu animalic mai multlaughing) e ceva normal atat pentru fete cat si pentru baieti!happy doar.fa`ti o prt advsmug

5 răspunsuri:
| ccriss a răspuns:

Hey stai linistit nu se vede pe tine daca te masturbezi sau nu. in plus toata lumea o face stai linistit

| Crazyfish a răspuns:

Doar daca te masturbezi in fata ei.
Altfel, nu.

| aclean a răspuns:

Atata timp cat ea nu stie, nu ar trebui sa ai probleme... Cunosc pe unul care se masturbeaza pe unde apuca, si totusi, are o iubita... Funda pls?

| mady007 a răspuns:

Eu zic ca dabig grin

| VadSuNEte a răspuns:

Mai bine fa-ti doar o iubita si gta (nu te masturba) e mai bine!