| Ştefan_Marian__FzQ4 a întrebat:

Daca mă ustură când o frec si mie incordata rau iese sperma si ejaculez sau se întâmplă ceva rău?
si mi-se fac uneori pete rosii in pielea capului penisului dar nu curge sânge?
Dacă pot discuta cu un specialist/specialistă doresc un contact sa va contactez părinții nu mă pot ajuta cu aceste informații...
Medicul... mi-e c-am rusine...
Am 13 ani...
Înainte o frecam la 1-2-3 zile
Acum rar și foarte puțin...
Înălțime aproximativ 1.60
Va mulțumesc este urgent!
Partide n-am făcut sunt virgin

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Inseaman ca ai frecat-o excesiv si ai iritat-o.
Pune mana si invata s ao speli zilnic cu apa cald a si sapun ca sa treaca iritatia si frecatul ala, odata la 2-3 zile sau chiar mai rar ca etsi foarte micut pentru asa ceva.

| doctorandus a răspuns:

Vezi pe video (de ex. Wikipedia) cum o fac altii. Atentie ca metodele difera functie daca esti circumcis sau necircumcis.

| JohnnydeFeer a răspuns:

Daca faci asta des e ceva normal, Daca tot nu trece si se vede rosu aplica ceva crema.