| Shukacu a întrebat:

Daca masturbarea dauneaza de ce cand fac oameni ***, nu se intampla nimic? nu e tot acelasi lucru?

5 răspunsuri:
| ILoveMoon a răspuns:

Pai, e o diferenta cand te masturbezi, nu e acceasi placere ca cand faci dragoste, pentru ca cand faci dragoste simti placere si pe plan pshic cu persoana iubita, nu pe plan fizic si nu nu e acelasi lucru si e o dif intre sex si dragoste Succes

| cocoeu a răspuns (pentru ILoveMoon):

Ca cand. ca cand?

| zozo74 a răspuns:

Practic cand te masturbezi placerea este mai mutl fizica, insa cand faci dragoste placerea este mai mult pshicia ce este mai bun pentru organism.

| Ady9021 a răspuns:

Buna intrebare. si eu sunt curios.

| kiki81 a răspuns:

Nu e tot acelasi, daca faci laba te imbolnavesti psihologic. Si, facind sex simti cu totul altceva decint sa faci laba singur in baie big grin