| GoAndFuckYourselfWithAKnife a întrebat:

Daca merg la curve si sunt fata inseamna ca sunt lezbi?
pls raspundeti repede pentru ca sunt ffffff speriata!

10 răspunsuri:
| ghiCIne a răspuns:

Depinde pentru ce mergi.tongue

| ionutzul31 a răspuns:

Fetele indiferent ce fac intre ele, eu nu pot sa le consider lesbience.Pe cand, daca vad 2 barbati ca se pupa pe obraz, deja mi se pare ca au o tenta de gay, nusht de ce laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Fishhh a răspuns:

Da, esti "lezbi", atat timp cat curvele sunt si ele femei si nu barbati

| 6111992 a răspuns:

Depinde de ce mergi si ce faci.

| DeniZu a răspuns:

Depinde de ce te duci la ele...

| simyniku a răspuns:

Imi pare sincer rau sa iti spun asta dar cred ca esti "90% lezbi"...

| 4ever_5725 a răspuns:

Esti lezbi...dar depinde daca iti plac si barbati esti bisex...adica iti plac amandoua sexuri maskulin si feminin

| DNSK a răspuns:

Nu ai cum sa meri la curvetongue in schimb daca-ti plac fetele.at sunt niste probleme. prietenul meu Google te poate ajuta! search numa

| swagMeOutBitch a răspuns:

straight faceeu nu am mai vazut fete sa se duca la curve..ciuuuudat.Oricum nu e nimic rau sa fi lezbi, e o tara libera, poti sa fi ce vrei tu fara k ceilalti sa iti puna eticheta