| anonim_4396 a întrebat:

Daca mi-am bagat degetul in vagin si tot l-am scos si bagat tare si si era asa bine,mai sunt virgina ? Nu ma doare,dar daca incerc sa-mi bag 2 degete ma doare.

8 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Ai toate sansele sa te numeri printre cele care s-au trezit ca s-au dezvirginat prosteste.
Vei intelege candva ce-ti spun.

| Onn3 a răspuns:

Da banane n-ai? Mai bine iti gasesti altceva de lucru, adica nu trebuie sa-ti bagi degetele ca poate "iti scapa" mana inauntru, mai bine stai cuminte ca atunci cand o sa ai prieten o sa aiba el grija de tine!

| windrime a răspuns:

Ai grija ca daca tragi repede e posibil sa te dezvirginezi din greseala si ai grija cum bagi, fa totu incet de tot.

Răspuns utilizator avertizat
| BLeur a răspuns:

Baga-le incep, stai intinsa si relaxeaza-te happy dupa acea dupa ce te obisnuiesti bagi mai multewinking, dar incearca sa te simti relaxata.winking

| DolsheBombonikTheo a răspuns:

Nu lol esti dezvirginata

| issarawrs a răspuns:

Nu mai esti, normal! si da daca bagi 2 incepe sa te doara la inceput pana intra dar dupa nu mai doar deloc dar mai bine daca vrei sa faci asa incepeti viata sexuala ca e tot la felhee hee!

| adina95 a răspuns:

Da esti proasta rau dragaaaa