Problema este destul de gravă! Dacă într-adevăr face aceste lucruri, după ce v-ați căsătorit, sigur le făcea de mult timp! Dar, până s-a văzut cu hârtia în mână s-a abținut. Există cabinete de planificare familială, unde încercați să mergeți împreună. Dacă nu aveți copil împreună și vedeți că nu se îndreaptă, înregistrați-l pe ascuns, apoi cereți divorțul! Nu credeți că se va îndrepta vreodată!
S-a plictisit de viata voastra sexuala, fa-i si tu ceva diferit, asteapta-l odata imbracata intr-o lenjerie sexy si joaca-te cu el in primul rand prin vorbe si gesturi, ori daca ii stii vreo fantezie pe care n-ati pus-o pana acum in practica, fa-i asta acum.
Când vezi că se uită la fete, deschizi și tu tableta și te uiți după bărbați. Simplu.
La cabinetul de planificare familiala, unde v-a trimis ireponsabilul romeo78, al carui raspuns l-ati si premiat, se alege metoda potrivita de contraceptie pentru un cuplu, nicidecum nu se face consiliere maritala.
https://ro.wikipedia.org/wiki/Planificare_familial%C4%83. Vezi si https://www.planificaneprevazutul.ro/......amiliala/. Asa ca nu mergeti acolo cu sotul si cu problema dumneavoastra, ca obtineti efectul contrar.
Majoritatea barbatilor se uita la pornache. Problema e ca nu se culca cu tine si prefera sa se masturbeze in loc sa faca sex cu tine. Aici trebuie sa intrebi de ce. Ce nu il satisface? Initiaza tu mai des daca el nu o face sau nu il mai refuza daca il refuzi.
Mai, fetito, de eram in locul tau, zbura in secunda 2. Tu mai stai cu el, deci...
Dpmdv e de neiertat.
Se pare ca nu il ''muncesti'' de ajuns, daca ai sari pe el din senin si i-ai face un oral nu cred ca ar mai avea nevoie de sexchat, zici si eu
" cu care sunt măritată de nici un an..."
Inteleg ca sunteti destul de tineri. El a mai avut relații înainte de tine? Dacă nu, s-ar putea ca el sa sufere din cauza neîmplinirii fanteziilor lui sexuale - e doar o ipoteza. Dacă este corecta, se poate remedia.
Mai bine te-ai intreba de ce ar face asta, ori esti prea urata pentru el ori nu i place cum o faci, nu-l atragi!
A luat-o de nevasta pentru ca e la fel ca el. Sepotrivesc.
Adicã serios acum, iti lasi laptop-ul activ sa-ti vada nevasta. Nu ea te verifica prin istoric.
Fa viata in cuplu mai incitanta pentru el. Gasesti to felul de chestii pe net, gen: www.aventurierotice.ro
Mario1996 întreabă: