| AnonimAnonim12 a întrebat:

Daca mi se scoala penisul de vreo 7 ori ziua si noaptea de vreo 3-4 ori ce inseamna?
E bine sau e de rau?

9 răspunsuri:
| MaTrIx8378 a răspuns:

Pai e de rau, incearca sa te gandesti la SCooby doo, Tom si Jerry, joaca-te cu masinute, cu tractorase si sigur nu-ti va mai sta mintea la prostioarehee hee

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Are 12 ani

| Laurentiu_4547 a răspuns:

Daca te gândești numai la prosti laughing)

| claaau a răspuns:

Ce sa aiba, nu are nimic, din asta denoti ca esti foarte viril.

| NedeaAndrei a răspuns:

Vezi ca sunt fete care ar plati pentru unul ca tinesmug laughing Nu e nimic rau, relaxtongue

| robyionutz a răspuns:

E bine men daca ti se scoala ce intrebare happy

| vieriueduard00 a răspuns:

Nu e nici o problema, e ceva normal bafta

| spdasinul a răspuns:

Daca ti se scoala asa des inseamna ca gandesti la prostii sau tii urina in tine gandeste sau documenteazate!

| andytzu01 a răspuns:

Mai nu e de rau zic eu, si eu patesc la fel...e specific barbatesc, cati ani ai?