| GulDan a întrebat:

Daca noi barbatii ne excitam cand vedem o femeie fara sutien sau fundu foarte sexy...Pe femei ce le excita sau ce considera sexy la barbati?(nu ma refer la bani sau masini)

Răspuns Câştigător
| Pacala a răspuns:

Pe cele proaste le excita asa: banii, popularitatea, cadourile, masinile, hainele de firma ale barbatilor.

Pe cele destepte le excita barbatii destepti, cu care au ce vorbi, barbatii care sunt curati si ingrijiti, barbatii care au cu ce face sex, barbatii care le pot fi alaturi la nevoie.

7 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Ipoteza ta este falsa, nu generaliza ceea ce face sa te exciti tu.

| Alcyon a răspuns:

Muschii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Https://shine.yahoo.com/......52977.html
La țanc. laughing
Ochii, chelia.,., ooo, mi-a căzut cu tronc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La degetele de la picioare.

| Cosmin1I a răspuns:

Parul de sub unghiestraight face...ce naibi sa le excite? forma ta fizica si comportamentul *cool*

| Cupcake a răspuns:

Depinde de femeie. Unele se excita cand vad un barbat cu trup bine facut, altele cand vad un barbat facand un anumit gest pe care creierul lor il percep ca fiind sexy (gestul).

| EşanuPaula a răspuns:

Pătrăţelele şi un corp foarte... Woo'.