| maria_2167 a întrebat:

Daca nu a dezvirginato de tot i a introdus putin si a durut dar daca a ejaculat cativa stropii in ea se poate sa ramana insarcinata?

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Sigur ca da. NU conteaza cat de mica a fost penetrarea sau daca ejacularea a fost completa sau nu. O penetrare de cativa milimetri si o picatura de sperma cat gamalia de ac sunt suficiente. Riscul de sarcina depinde, in aceste situatii, strict de perioada ciclului menstrual in care se gasea femeia, variind intre 5% si 100%.

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Normal ca este posibil sa ramai insarcinata chiar daca nu a dezvirginat-o bine

| 2696 a răspuns:

Da... apropo tot mai des citesc intrebari asemanatoare pe TPU... fetele de aici nu se invata niciodata minte dupa ce citesc intamplarile altor fete? va rog eu mult luati-va prezervative ca in curand se va mari populatia Romaniei

| msonegirl a răspuns:

Da, bien sur!

| resp3ct a răspuns:

Daca nu avea prezervativ sigur ca ramane insarcinata.
Himenul nu blocheaza sperma.
Daca va mananca pielea sa va jucati fara prezervativ. ce spui.se merita?
Poti sa ramai insarcinata chiar si cu 1 picatura.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dezvirginato de tot? Fie ca o introduce doar putin se numeste dezvirginare, nu exista putin sau mult, ori de tot! Daca a ejaculat in ea exista posibilitatea sa ramana insarcinata!