| ticu a întrebat:

Daca nu am lasat in prietena mea exista sanse sa ramana insarcinata?
Adica chiar daca am scos afara inainte sam dau drumu ea poate ramane ins ca imi zice ca are ameteli si greturi la numai 2 ore dupa c am facut sex?
care ati mai patit asa dk ati patit povestiti si miesad

Răspuns Câştigător
| Sylvy13 a răspuns:

Daca esti absolut sigur ca nu ai ejaculat in ea atunci nu si oricum e prea putin 2 ore dar cel mai bine ar fi sa faca un test de sarcina ca sa va linistiti

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, exista sanse sa ramana insarcinata. Daca tu esti sigur ca nu ai ejaculat si ai multe experienta in domeniu (fiindca numai in timp devii sigur), atunci riscul este intre 4 si 27%, in functie de perioada ciclului menstrual in care se gasea. Greturile si ametelile dupa doua ore nu au absolut nici o legatura cu o eventuala sarcina.

| EUSIATIT a răspuns:

Cred ca tu esti mic de ani si fara experienta la fel si ea. atunci cine va pune sa va jucati? vreti bebe. ok executati

| lextim a răspuns:

La numai dore ore nu-i normal sa aiba daca chiar e insarcinata.numai daca ati mai facut-o inainte(cu cateva zile). zii sa ia un test de sarcina de la farmacie

| ionela_5345 a răspuns:

laughing greturi la 2 ore dupa? no way! cred ca era doar in imaginatia ei!

| kriss_1197 a răspuns:

Da. si mie mi s-a intamplat, dar am luat pastila de a 2-a zi si totul a trecut. cu toate ca dupa mi-a fost si mai rau, dar macar eram siguri ca nu se mai poate intampla nimic. asta ar fi trebuit sa faceti si voi. daca au trecut 10 zile poate face un test de sarcina.nu stiu ce sa zic thinking