| mihaiiela a întrebat:

Daca nu ar mai exista conceptul de c.rva, v-ati da frau liber cu orice barbat de pe strada care va place?

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ăștia care vb de cur ve sunt impotenți misogini, masculi urați care nu atrag fetele si au par pe palmi, de parca băieți nu ar face asta, biblia a fost scrisa de niște impotenți, misogini cu xx mica, bărbatul cauta o sclava la tigaie, îl doare pe el undeva de ea, daca nu bați femeia ești păcătos

| Goete a răspuns:

Conceptul de curva exista in mentalitatea invechita a unora si doar la genul feminin - ce nu are nici o logica