| anonim_4396 a întrebat:

Daca nu ma cauta chiar tot timpul, dar nu trece o zi fara sa fi vorbit macar putin, inseamna neaparat ca nu ii prea pasa de relatie si/sau de mine? Vreau niste raspunsuri mai cu cap laughing. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| maddy_6922 a răspuns:

Nu, nu inseamna asta. eu am trecut prin chestia asta si chiar daca nu vb toata ziua cu el, nu insemna ca nu ma iubea :p poate in mintea lui esti mereu prezenta, din moment ce tot te cauta.

2 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Draga mea, spune mersi ca iti acorda atata atentie, ca nu trece zi fara sa vorbeasca cu tine happy ii place de tine si se vede ca tine. ca il interesezi.

| iulika16 a răspuns:

Nu fii ingrijorata oricum el te iubeste