| MaRrYana a întrebat:

Daca nu mi-a curs sange cand am facut dragoste, poate alt baiat sa vada ca nu mai sunt virgina?

Răspuns Câştigător
| Izabelaisa a răspuns:

Hmm daca ti s-a rupt himenu da poate sa vada happy!
Daca nu ti s-a rupt e ok pentru tine pentru ca esti inca virgina, dar ai grija pentru ca la unele fete cum ti s-a intamplat si tie cand au relati sexuale nu le curg sange si asta inseamna ca te-a dezvirginat intr-un fel sau altu! Pnm altceva nu am ce sa-ti zic poate iti raspunde altcineva cu un raspuns mai amplu big grinhappy! Sucess

5 răspunsuri:
| lalalalallll a răspuns:

Bineînțeles.Dacă ai făcut nu mai ești virgină și PUNCT

| marysol10 a răspuns:

Sangele curge in momentul in care se rupe himenul si uneori asta nu se intampla de la primul contact sexual

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu daca sangele trebuie neaparat sa curga cand te dezvirginezi,dar ceva acolo tot se rupe,cv ce e subtire ca o foita,o membrana; at nu mai esti, si da, poate un baiat s isi dea seama daca nu mai esti virgina!

| morenaRox a răspuns:

Poate ai himenul elsatic si de aceea nu s-a produs sangerarea.

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, sigur ca da. Himenul se poate rupe fara sa sangerezi. dar ce importanta mai are? Nu cred ca ai putea fi atat de josnica incat sa minti cu asa ceva, asa ca urmatorilor le vei spune tu, logic.