| vreausaslabessc a întrebat:

Daca nu vrea nimeni sa-mi da o dieta cu 40 calorii, ziceti-mi cum sa ma abtin de la mancare.Cand mi-e lumea mai draga, mi se face pofta de ceva, mananc, mananc si dupa aia imi pare raucryingsad

5 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Infometeaza-te tu in continuare si ai sa vezi ce ulcer mist o sa ai, plus bulimie.

Slabeste prins sport si nu mai manca dulciuri si grasimi!

| kidboo a răspuns:

Ptn tine mancarea e un viciu.cum sunt pentru mine tigarilelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cae

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://dietapentrutine.blogspot.com

| gHelena a răspuns:

Daca vrei sa slabesti fara sa te inhgrasi mai tarziu iti recomand sa alegi o dieta usoara, care sa nu iti dea peste cap organismul. Inspira-te de aici: http://www.divahair.ro/......a_slabire. Spor sa ai!