| Gabytsa_8450 a întrebat:

Daca o fac cand imi vine si el nu ejacueaza in mine, am vreo sansa sa raman gravida?

10 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

O sansa mica, mica acolo sa stii ca este. Poate nu ejaculeaza in tine, dar poate ca se prelinge putin. happy

| fabiola a răspuns:

Se poate. Probabilitati mici pot aparea din cauza lichidului preejeculator.

| Азбука a răspuns:

Cine sa-ti vina, cheful? laughing

| glamour a răspuns:

Ma intristez cand vad atatia oameni care habar nu au sa se protejeze. Iauzi cica nu poti ramane gravida daca termina pe langa... de lichidul preejaculator ati auzit? nu stiti ce e ala nu? si ca sa iti raspund la intrebare da poti sa ramai insarcinata daca nu te protejezi, de la lichidul preejaculator, baiatul nu simte cand il elimina. Acel lichid contine si el sparmatozoizi deci sunt sanse sa ramai gravida.

| membrugirl2010 a răspuns:

Da, normal, pentru ca oricum ii curge ceva.

| DorelSudoru a răspuns:

Hmmm da google nu stiti sa folositi mai ales ca asta trebuia sa stitii inainte sa va fu*eti...sau intebi sa fie pusa intrebarea?

| nfsP a răspuns:

Daca nu ejacueaza nu dar sa nu crezi ca mai esti virginalaughing

| nfsP a răspuns:

Daca nu ejacueaza logic ca nu ramai gravida. Din ce ramai gravida din aer? Gandeste un pic. angry

| nfsP a răspuns:

Daca nu ejacueaza nu ramai gravida ca nu ai din ce.

| TURCUL0001 a răspuns:

Logic ca o sa ramai gravida, vei face un copil ce va ajunge la cresa, viata ta se va ruina din cauza ca nu te-ai informat intainte sa te babardesti cu un milog care nu are bani de prezervative...P.S. nu mai fa cacaturi din astea, cumparai tu prezervative, daca inca nu sunteti pregatiti pentru un bebe. Funda? happy