| Catalinblue a întrebat:

Daca o faci cu o virgina oral si anal se poate lua vreo boala fara prezervativ

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Absolut. De la infectii usoare pana la SIDA.

| Azµre a răspuns:

Daca era virgina si stii sigur ca nu are nicio boala... de la sex anal poti sa faci o infectie urinara sau o infectie a uretrei. Data viitoare foloseste prezervativ

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia incearca, sa vezi, te alegi cu ceva, boala?

Răspuns utilizator avertizat
| TheBirdOfTheHermes a răspuns:

Numai cu o virgină?

| TiffanyღBJ a răspuns:

Sexul anal se face numai cu prezervativ pentru ca riscul de infectii este imens.

| alecsalecs a răspuns:

Daca respectiva Virgina este bolnava si e plina de tot felul de bolii tu ce crezi?
asa ca daca nu o cunosti suficient de bine mai bine protejeaza te apropo stiai ca o simpla hepatita se poate lua si printr un banal sarutlaughingasa ca ai grija la asa zisele virgine! Ca toate se dau virgine si de fapt sunt niste bombe.

| defibrilator a răspuns:

Ce importanta are ca e virgina?