| hanibani a întrebat:

Daca o fata de 14 ani i. a zis unui baiat de 16 ca a facut bj in clasa a7a, baiatul va crede despre ea ca e cu*va? Inainte sa injurati, vedeti ca nu e vba de mine. Baiatu resp e fratemiuhappy

7 răspunsuri:
| KaterinaPetrova a răspuns:

Hmmmm.ce e aia bj ca nu prea inteleglaughing)))))big grin

| eoooo a răspuns:

Pai cam dahee hee.o sa isi bata joc. daca spui ca nu este vorba de tine. mda.laughing) deci este vorba de o fata care i-a spus fratelui tau lucrul asta big grin vezy daca ti-a zis tir poat va mai zce si altora. pentru ca logik ca aia e c***a... daca la 13 ani ca atata km ai in a7. faci asa ceva ...pai oh go on. C***A cu diploma de mica. E bine ca nu esti tu aceea.ca daca erai tu imi era si rusine sa postez o intrebare asa big grin funda?puppy dog eyes

| frisca a răspuns:

De fapt chiar e posibil ca respectivu baiat sa o considere o curva si apoi sa o ia de fraiera si sa.si bata joc de ea

| Gstefan a răspuns:

De ce m-ai postezi intrebarea asta si astazi?

| nenea_2481 a răspuns:

E o curva si gata

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

@LocaPeople,e blowjob.

| Youcomewithmeinhell a răspuns:

Ce dracu e aia bj?