| leraleraleraleralera a întrebat:

Daca o fata este un pic mai grasa.ce ginditi voi baietii despre acesta fata si cum va comportati cu ea

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sa stii ca sanii mari sunt atragatori, deci daca te duce mintea poti atrage barbati cu ceva

| LoveSleep a răspuns:

Mă comport ca și cu orice altă fată, dar n-am o părere prea bună despre ea, din punctul meu de vedere e de tot râsul. Suntem în secolul 21, există milioane de metode de slăbit, și ea are dimensiunile unei balene. Dacă nu ai bani, du-te frate și aleargă până îți cad picioarele, nu sta și te plânge că ești grasă cu șaorma în mână.

Dacă fata se simte bine în pielea ei și nu vrea să se schimbe are tot respectul meu.

| Wøodenpints a răspuns:

Depinde ce înțelegi prin un pic mai grasă.
Dacă-i monstru ce cântărește cât 3 porci și arată echivalentul unui baraj din saci de untură, dar ea tot susține că mănâncă doar salată și e grasă de la glandă, aia nu mai e femeie. Doar o ocolești (sau o sari cu prăjina dacă-ți vine mai ușor așa) și atât.
Dacă-i dinaia cu niște colaci între țâțe și cur, dar are totuși forme, de obicei majoritatea masculilor o călăresc după cel puțin 8 beri, dar nu ar vrea să fie văzuți niciodată în public cu ea.

Răspuns utilizator avertizat
| Hitback a răspuns:

Gusturile nu se discuta.

| Țoglă a răspuns:

Dacă fata se simte bine în pielea ei, îi super ok.La fel și dacă face sport pentru a slăbi.
Dar dacă plânge cu sarmaua"n gură, intră la categoria "încă o fată specială".

| TheAnonnymous a răspuns:

Baietii vad doar aparenta, nu si esenta!
Daca esti slaba si ''tunata'', sa vezi cati pretendenti ai.
Daca pusca hainele pe tine, nu te baga nici dracu in seama.
Dar nu mi se pare normal. *Bine, nici sa fii cat China* Adica na, pana la urma urmei conteaza cine esti, nu cum arati.