| PredatoR a întrebat:

Daca o fata ii face sex oral unui virgin, acesta mai e virgin tinand cont ca ea i-a facut doar sex oral?happy

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu. Primul contact sexual, oricum ar fi el, dezvirgineaza intotdeauna.

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Oare ea mai este virgină făcând sex oral?
Moral, nu!
Hristos a înviat!
Pa, pa.

| Cătălina a răspuns:

Nu. Orice raport sexual intretinut, nu conteaza de ce natura, semnifica pierderea virginitatii.

Răspuns utilizator avertizat
| Adrian1997 a răspuns:

M-ai bine intrebai ce a fost inainte oul sau gaina, era mai desteapta intrebarealaughing) Normal ca e virgin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da!
Virginitatea ti-o pierzi in urma unui act sexual.

| Mezomorful a răspuns:

Iti poti da seama si tu daca mai esti virgin sau nu...desi dupa parerea mea sunt foarte slabe sansele sa te fi dezvirginat doar din oral.