| Lubeniță38900 a întrebat:

Daca o fata îmi face oral sunt sanse sa iau boli? Câte șanse ar fi? Că toată lumea face.Dau funda

Răspuns Câştigător
| Madaxo97 a răspuns:

Nu prea sunt șanse, mai mult să ia ea de la tine, nu invers, în caz de ai ceva.

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Da, indiferent de ce scriu unii pe aici (vezi prostiile lui Relian) exista suficiente boli cu transmitere sexuala care se pot lua doar prin sex oral.

| Miruna333 a răspuns:

Toata lumea face, dar nu toti sunt infectati. De obicei risca mai mult cel care face, decat cel care primeste. Asigurati-va ca sunteti amandoi curati inainte sa treceti la fapte, daca nu deja s-a intamplat

| Rux04 a răspuns:

Bună. Da, sunt șanse. Bolile cu transmitere sexuală se iau și prin sex oral.

| Giulia911 a răspuns:

Tu nu prea, mai mult ea, dacă nu folosești prezervativ. Se poate face cancer oral happy

| LadyOtis a răspuns:

Eu de la oral nu am luat, cu toate ca tipul era infectat. Imposibil nu e

| relian a răspuns (pentru LadyOtis):

Normal ca nu iei nimic, pentru ca is c hestii diferite, nu vad ce legatura are scula cu prefectura laughing bolile sexuale nu prea au legatura cu gura.

Plus de asta gura este cel mai bine aparat organ cel avem, porti lua ceva doar de ai ceva leziuni in gura, sau la git, in rest orice ar intra in gura, merge apoi mai departe in sistemul digestiv care toaca tot ce misca si ce nu misca laughing

Ai dreptate, te cred ce spui, ce se spune is povesti, chiar daca le spun uni medici, aia is cam habarnisti de regula.
Cind vine cineva ca tine si le arata ca nu este asa, nu te baga in sama/ Nu te baga in sama nici oamenii de rind, pentru ca nu au cunostinte, apoi odata ce doctoru a spus ca se poate, ei cred doctorul nu pe tine care ai facut, ai experienta.

In general infectiile, bolile nu-s la comun, adica o boala sexuala sa fie prezenta si mai stkiu eu unde la gura.
Mai sunt de astea cipuerci care ar fi comune cum este candida, asta da poate apare si la organele sexuale si la gura si la unghii la picioare, dar bolile nu-s transmisibile.

Nu stiu de ce uni doctori bat gardurile in halul ala, nici o bola nu se poate transmite, doar agenti patogeni.