| nooolimits a întrebat:

Daca o fata se uit,, lung" la tine inseamna ca te place asa-i?

Răspuns Câştigător
| Florinapopica a răspuns:

Nu intotdeauna! Adica cel putin eu ma uit la un baiat cand mi se pare ca-l stiu de undeva sau daca mi se pare dragut! Si da si daca il plac il privesc lung happy

13 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Se minuneaza de ceea ce vede!

| Azµre a răspuns:

Nu, te poate considera și antipatic happy

| h3r a răspuns:

Da...și mai zice și...„îhhh"!

| Exilee a răspuns:

EU ma holbez la fiecare fata pe care o vad pentru ca este frumoasa.
Deci, daca este frumoasa inseamna ca X o adora pe Y.
Y este frumoasa.
Cum tuturor oamenilor prefera sa beneficieze de frumusete => ca X o place pe Y.

Răspuns utilizator avertizat
| MihaiGe a răspuns:

Da, asta inseamna!
Bafta!

| Gekkō a răspuns:

Nu chiar. Se poate sa insemne si altceva, ca de exemplu, a observat ceva la tine, ii pari cunoscut, te place, vrea sa te cunoasca, ii pari interesant, sau ciudat, deci, sunt mai multe variante, depinde...

| kbxftw a răspuns:

Nu.

| nooolimits explică (pentru kbxftw):

Gresit

| kbxftw a răspuns (pentru nooolimits):

Să mori tu?

| nooolimits explică (pentru kbxftw):

Ti s-o umflat placajul in tine sau ce?

| Twixi a răspuns:

Poate esti murdar la gura big grin

| TeenagexD a răspuns:

"Luuung", da inseamna ca te place. Adica, poate esti dragut. thinking cine stie?
Dar mai poate sa insemne si altceva cum ar fi : a observat ceva care nu e la locul lui la tine, esti ciudat etc. Dar iti spun din propria experienta : TE PLACE!
Funda?