| VrRos89 a întrebat:

Dacă o fată te imită prin mesaje înseamnă că te place?

7 răspunsuri:
| sweetglitter a răspuns:

Asta nu ai de unde sa stii. Depinde de la o persoana la alta. In general, daca esti apropriat de aceea persoana (prieten, cel mai bun prieten, iubit sau soț) inseamna ca te place. Eu fiind indragostita de cel mai bun prieten al meu, il mai imit uneori.

| stef87 a răspuns:

Depinde de ton, gestica si context. Poate fi ironie ca nu te suporta sau e invidioasa, poate fi o ironie prin care incearca sa te provoace in sens pozitiv. Numai tu poti sa faci legaturile sa intelegi misterul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate insemna ca te place.
O persoana cand admira ceva sau pe cineva, are tendinta de a imita voluntar sau involuntar acea persoana.
Persoanele care copiaza gesturile celor de care le plac, sunt si persoane usor impresionabile, versatile si usor influentabile.

| spionul99 a răspuns:

Dacă o fată te imită prin mesaje înseamnă că te place?

| Violleta2022 a răspuns:

Ai injurat-o si ti-a raspuns la fel?

| SlujitorulluiBacusGamerul3000 a răspuns:

Ayane termina in mm matii de handicapat, ramai la lolu tau.

| Aditu94 a răspuns:

Depinde de felul cum o face. daca e intr-un mod placut probabil te place, daca o face inadins sa te enerveze, sa te tachineze..probabil ar trebui sa ii faci jocul sa vez unde duce.cel destept cedeaza primul.