| LoveNic4423 a întrebat:

Daca o fata te pupa pe nas, pe frunte, pe obraz si te lasa sa o iei in brate, si iti zice ca esti pisicuta ei.te place? Chiar daca a zis ca ii place deja un baiat....am si visat-o cum ma lua in brate si ca imi zicea ca ma iubeste! Ma distruge...sa mai lupt pentru ea?

5 răspunsuri:
| LoveNic4423 explică:

Va roggg.....ma innebunestee :{{{ cateodata plang la cat de rau ma raneste...i-as da toata iubirea mea de pe pamant, daca ar fi sa aleg intre mine si ea as alege-o pe ea

| sofisis a răspuns:

Nu ii mai acorda atentie. Se joaca cu tine...

| Victoria18 a răspuns:

Eu cred ca e o usuratica... Si daca ai putina demnitate o dai naibii... Adica, rupi orice legatura cu ea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Păi tu ești exercițiul ei, cu tine experimentează, vede reacțiile și tot așa mai departe. Deci face practică și își mărește orgoliul pe tine și se simte și bine între timp. După ce și-a terminat practica și este bine sănătoasă in relație cu ăla pe care-l place, atunci te-a scuipat in ochi și pa. Ești doar o jucărie pentru ea, atât. Succes în continuare.

| Pool77 a răspuns:

Esti pisicuta ei rolling on the floor)

Da ma, cand apare cu o lesa, poti sa stii ca tu esti alesul.