| anonim_4396 a întrebat:

Daca o fata te respinge inseamna ca esti ratat?( Sa intamplat la mine )

Răspuns Câştigător
| Cătălina a răspuns:

Nu! Pt ea nu esti cel mai potrivit, de asta a preferat sa renunte. Sau, pe scurt, nu esti genul ei.

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu ești pe gustul ei nu că ești ratat.
Pa, pa.

| Libelle a răspuns:

Nu inseamna ca esti ratat.

in cazul tau cred ca inseamna ca esti prea mic.(poza)

| Romancutza a răspuns:

Nu.inseamna ca nu este interesata de tine.

| Morphine21 a răspuns:

Nu, dacă ai caţi ani pare că ai în poză esti un mare ratat.
În loc să îţi vezi de grădiniţă stai cu ochii sub fustă la fete.
Ai să ajungi un golan, unul din cauza căruia România se duce la vale.

| calin_8208 a răspuns:

Sal, imi vine sa radhee hee cum sa fii un ratat daca te-a respins numai o fata? nu esti ratat nici daca te resping 100 de fete!
din experienta personala, pot sa spun ca am fost respins de nu mai putin de vreo 30 de fete (am 17 ani) si nu am pus-o la suflet, ci am invatat cum sa ma port cu fetele ca sa nu ma mai respinga asa usor.
Cand o fata te respinge, nu trebuie sa ii porti neaparat pica pentru ca si u la randul tau o sa respingi cate o fata, care nu e genul tau, sau nu va potriviti, etc. Gandeste-te ca sunt numai intr-o scoala vreo 100 de fete cu care sa te potrivesti la varsta, inaltime, etc. Daca te respinge una, mai ai 99, din alea 99 sa fie 49 urate, si tot iti mai raman 50. Din alea 50 vreo 30 sa aiba prieten, cu 10 sa nu te potrivesti, dar tot iti mai raman inca 10 din care sa poti sati alegi una sa-ti fie prietena. Si asta numai in scoala la tine, dupa poza pe care o ai la avatar banuiesc ca esti mic, si o sa vezi pe masura ce cresti mare ca am dreptate.
Bafta la fetitze si sa ajungi un gagicar marehee hee

| zuzu_3768 a răspuns:

Normal!

| Angelyque a răspuns:

Nuuu in niciun caz
inseamna ca trebuie sa treci la urmatoareawinking
bafta