| anonim_4396 a întrebat:

Daca o femeie este insarcinata ii mai vine ciclul din luna in luna?

7 răspunsuri:
| madagascar a răspuns:

Nu, nu-i mai vine noua luni cu mici excepti, am o prietena care i-a venit pana in luna a 5 a.

| andreea8pogner a răspuns:

Poi ce sa zic nu la toate le vine, uite soramea a fost gravida si pana an a 5 luna i-a venit ciclul normal. nu la toate e la fel

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Ciclul nu, dar sunt femei care in primele 3-4 luni de sarcina au sangerari aproximativ lunare care imita menstruatia.

| elamit a răspuns:

Nu ii mai vine menstruatia timp de 9 luni.

| vicentiurad a răspuns:

Intrebare de tampit! HA!

| gabytza_7109 a răspuns:

NU. sunt rare situatii in care se poate intampla asa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am dezvirginat o fat si nu ii mai vine ciclu care trebuia sa vina de ceva timp, ce insemna?