| erfweeagedg a întrebat:

Dacă o femeie face sex cu doi bărbați și amândoi ejaculează în ea, iar ea rămâne apoi însărcinată cu gemeni...Este posibil ca un copil să fie al unuia iar celălalt să aparțină celuilalt?

7 răspunsuri:
| Daria0123456789 a răspuns:

Depinde daca sunt gemeni monozigoti sau dizigoti, dar nici atunci nu e sigur.

| mihai69 a răspuns:

Nu cred să fie prea multe astfel de cazuri în literatura de specialitate. Da, teoretic cel puțin, e posibil. Practic, însă... m-aș mira.

| kandaraki a răspuns:

Nu, ambii sunt copii tai

| BlyeeetAK47 a răspuns:

Eu cred ca ar trebui amandoi sa ejaculeze in acelasi moment in ea, ceea ce cred ca e imposibil (nu cred ca incap doua penisuri intr-un vagin, decat daca tipa e extrem de larga)

| Emilian65 a răspuns:

Da, este posibil sa fie asa cum zici tu.

| Giulia97Anna a răspuns:

Era o stire cu o femeie care a nascut gemeni cu tati diferiti.Deci da, e posibil.Dar in cazuri foarte rare.

| maradi3 a răspuns:

Ce prostie!