| anonim_4396 a întrebat:

Dacă o femeie te iubește necondiționat, nu ar însemna că te iubește așa cum ești, indiferent de orientarea ta sexuală și de problemele tale de sănătate?

Răspuns Câştigător
| Cinic a răspuns:

Nu exista dragoste intre un barbat si o femeie. Iubire neconditionata, nici atat. Dragoste = aspect fizic + interes. In afara de familia ta si poate daca esti norocos, un prieten sau 2, nimeni nu te va iubi.

31 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu, asta este o interpretare total eronata.
Daca un barbat este curvar nu inseamna ca trebuie sa-l iubesti acceptandu-i curvaraseala cu alte femei sau alti barbati.