| Theo12348495 a întrebat:

Daca pana acum mi-au plăcut fetele, dar acum imi plac baietii, iar fetele ma scarbesc, sunt gay sau bisexual?

11 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Si eu am fost la pubertate,a fost o perioada in care eram intr o nesiguranta absoluta, nu stiam ce imi place, ma atrage, totul e sa experimentezi man, iti propun sa faci sex cu un tip vs o fata, atunci tragi o concluzie provizorie, apoi vezi, care mi-a placut mai mult oare, cu cine as mai face sex

bonus http://www.scritub.com/medicina/SEXUALITATEA-LA-PUBERTATE-SI-A43418.php
http://www.paginadepsihologie.ro/sa-intelegem-mai-bine-anii-adolescentei-2/

| mihai69 a răspuns:

Ești bisexual dar foarte atras de băieți și prea puțin de fete.

| Sofer a răspuns:

Daca esti intr-o relatie cu un baiat gay. atunci asi zice ca esti. uite ca de exemplu si eu daca vad un barbat mai musculos si tatuaja imi place felul in care arata si il admir.

| sofisis a răspuns:

Pai daca ai simtit atractie reala fata de ambele sexe, esti bisexual. Logic.

| ywar a răspuns:

Pai si mie imi plac baietii, deci interesele noastre coincid. Hai sa vedem daca te tine cu baieti. Esti epilat?

| Dandinelle a răspuns:

Poate nu ar trebui sa-ti pui o eticheta A sau B sau C. Ai nevoie de eticheta asta? Nu are cu ce sa te ajute. Experimenteaza situatii cu ambele parti si observa cum e, ce te atrage. Cu timpul o sa intelegi miscarile din partea ambelor sexe si poti trage concluzii singurel. Ma refer la intalnit oameni noi, discutat, socializat etc. Scriu asta deoarece schimbarea asta totala de la a place un grup de oameni la a displace categoric acel grup, pare a fi ceva mai adanc decat un :de acum imi las parul lung (exemplu aleatoriu)

| GouDidodino a răspuns:

Esti tâmpit

| Vikaa a răspuns:

Daca-ti plac fetele si baietii, da, esti bisexual, daca nu-ti plac fetele si iubesti baietii se considera ca esti gay

| lilith16 a răspuns:

Poate esti conudus de gandul ca esti asa dar daca chiar esti, esti gay, bisexual esti cand iti plac si fetele si baietii

| Robertandrei4858 a răspuns:

Degeaba iti plac fetele daca nu te atrag sexual sau fizic. si mie imi plac sa le admir pentru frumusete si finete. tin sa precizez ca sunt gay

| teli92 a răspuns:

Esti doar gay, fara dar si poate