| William a întrebat:

Daca partenera v-ar face sex oral, ati mai saruta-o pe gura vreodata?

Răspuns Câştigător
| thisisMirel a răspuns:

Poi de exemplu cand o saruti si ii bagi limba in gura o mai saruti dupa aceaa pentru ca se va spala pe dinti...Si poti sa o verifici, daca ii pute guralaughinglaughinglaughing

15 răspunsuri:
| EraGGon a răspuns:

Da ma normal ca doar se spala in gura dupa...

| gabriel1984 a răspuns:

De ce frate iti e scarba?laughing

| SociallyDepressed a răspuns:

Iti face tie oral nu altuia ca sa nu o mai poti saruta.Ti-e scarba de propriul corp sau ce?

| simi_2375 a răspuns:

Ce intrebare. logic ca e prietena si daca e de mai mult de 3 luni cu tine si nu e stii tu...cum sa nu o saruti?

| RoRo_4950 a răspuns:

Frate daca e pla mea e spalata jpreiata Mergewinking

| Азбука a răspuns:

Cand vei mai creste vei intelege si cum sta treaba cu sexul oral.

| MarianSteaua a răspuns:

Da ma logic. daca iti face sex oral si apoi o saruti nu are nimic doar e scula ta?happywinking

| Nextone a răspuns:

Bineinteles,adica ei nu ii este scarba sa iti faca sex oral iar tie iti este scarba sa o saruti? Si la urma urmei e corpul tau.

| Nocturne0 a răspuns:

Daca imi face mie o pot saruta imediat... daca ii face la altu nici sa no mai vad vreodata laughing

| mogosan96 a răspuns:

Da ce iti e iti e scarba? doar e scula ta. sau o ai de la alt baiat?

| mogosan96 a răspuns:

Pai tie iti face sex oral e scula ta...sau o ai de la alt baiat?

| chelie91ptm a răspuns:

Normal. Apa spala tot. Tu daca ii dai limbi ea nu te mai saruta niciodata?

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

*Facepalm*

| DemonicAngelofDeath a răspuns:

Daca tu i'ai da limbi, ai mai saruta'o apoi?

| Stochel a răspuns:

Da,bine înteles că aș mai sărutao eu mereu o sărut după ce imi face oral