| Denn97 a întrebat:

Dacă plac un bărbat însurat,iar el stie asta fără a ii spune și iese cu mine de fiecare data când avem ocazia,poate exista prietenie sau poate ca si el ma place, dar in secret?

Răspuns Câştigător
| GeorgeCazan a răspuns:

E a doua oară când revi pe subiectul ăsta. Din ce îmi dau eu seama, tu deja te vezi în relație cu respectivul, chiar ai rupe patul cu el. Problema ta este ca nu știi ce și cum gândește el. Ce cred eu ca barbat e că el vrea sa te "bifeze", dar nu vrea să-și sacrifice mariajul pentru asta. Și de aici și întâlnirile prin oraș, ca să vadă ce și cum. Sigur și-a dat seama ca ești îndrăgostită de el; pentru el ești "victima" sigură; el probabil că vrea să fie sigur că nu-i vei face probleme (gen să te duci la soția lui); când va crede ca vei fi amanta tăcută și perfectă, va trece și la sex. Nu există prietenie între un bărbat însurat și o fată singură; refuz să cred așa ceva.
In lumea asta mare sunt atâția bărbați singuri; ai de unde alege. Lasă în pace bărbatul însurat.

PS: ai mare grijă ce faci. Din triunghiul ăsta amoros nu va ieși nimic bun, doar 3 oameni cu viata distrusă: tu, el și soția lui. Căci asta cred. E clar ca între tine și sotie, va alege soția. Posibil si probabil că dacă iți asumi rolul de amanta mai devreme sau mai tarziu il vei face sa divorțeze; căci e normal să vrei să îl ai doar pentru tine.Prin absurd, dacă divorțează, crezi că te va ierta? Eu zic că nu, căci dacă era altfel și nu-i mai pasa de soție, era deja cu tine.

19 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Da puteti trai o iubire intensa, interzisa

| Denn97 explică (pentru VerginicăVacăGrasă):

Am inteles. O nelămurire am,atunci când vreau sa ma apropii de el,se fereste, chiar și dacă am vrut sa îl ating, a luat telefonul in mana sau dacă am vrut sa îl pup pe obraz, a încercat sa tina distanța, tind sa cred ca ii este frica.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru Denn97):

Se joaca cu tine ești doar o distracție

| Violleta2022 a răspuns:

Pedofilie!
Tu esti minora, iar el are 46 de ani...

"în 25 Martie | Denn97 a întrebat:
Am o întrebare, dacă ies cu un bărbat însurat de 46 de ani."

| Hammurabi a răspuns:

Normal că te place. Dece ar refuza el o prăjiturică gratis? laughing

| Crackman a răspuns:

Nu prea este treaba buna... Ce facj
I tu

| haileewatson a răspuns:

Vrea doar sex si atentie. Iar tu esti prea mica si fraiera si crezi ca e indragostit de tine...

| AdioTPU a răspuns:

Aveti grija caci cineva cunoscut v-ar putea vede si ar putea spune sotiei lui si sa aveti amandoi probleme. Nu cred ca ai vrea sa-ti strici reputatia daca s-ar afla ca te insotesti cu un tip insurat. Mai bine puneti punct aici pana nu se ajunge la sex si pana nu sunteti aflati.

| 199onur7 a răspuns:

Nu există prieteniei intre o femeie si un bărbat o fata sau in bărbat trebuie sa fi copil sa crezi asa ceva ca o femei si un bărbat pot fi prieteni tu stii ce vrei de la el deja el stie deja nu vad de ce spui prieteni ca nu exista asa ceva deja va placeti iar el o so înșele pe sotia lui cu tine din start la prima ocazie la fel si tu cum abia aștepți ocazia asta si punct.

| Denn97 explică (pentru 199onur7):

Ieșim de 5-6 luni și totuși nu mi-a spus ca ma place, parca ii este teama. Am ieșit sa povestim la o cafea și a încercat sa ma atingă 2 secunde, iar după râdea. Totuși nu inteleg de ce nu îmi spune…

| darrio2007 a răspuns (pentru Denn97):

Nu iti spune pentru că ține la sotie.

| Denn97 explică (pentru darrio2007):

Atunci de ce totuși continua sa ne vedem?

| darrio2007 a răspuns (pentru Denn97):

Probabil doar sa iasa din rutina casniciei. Evident ca te place. Altfel nu ar mai veni la intalnire.

| 199onur7 a răspuns:

Faptul ca spuneti ca va placeti apoi spuneti prieteni aia este mortal)))))) nu există prieteni intre o femei si un bărbat ce tot mințit atat.

| Denn97 explică (pentru 199onur7):

Din ce am observat la el,la modul cum se uita și îmi vorbește,este foarte sincer cu mine, tind sa cred ca ma place, dar noi când ne vedem suntem prieteni, nu mi-a spus niciodată ca ii place de mine. Asta nu inteleg de ce nu îmi spune, sa aibă o teama fata de mine sau nu vrea sa își piardă sotia mai degrabă?

| 199onur7 a răspuns (pentru Denn97):

O sa va f....asta e ce vrei sa fac eu? Sa va tin lumina? Asta ala o înșeală pe nevastăsa si tu primești ce vrei

| 199onur7 a răspuns (pentru Denn97):

Tu tu nu te gândești la femeia aia? Femeia aia are o familie ala dal in morti lui este tamam cu el este clar totul nu o iubește nici un gram da tu tu ce cauți sa dezibini o familie? Ce cauti tu ma femeie intre ei doi? Nu tie ma rusine a? Nu tie ma rusine sate bagi in familia lui femeia aia nu tie fa rusine sa dezbini o familie? Asta daca este o zdreanță si o înșeală pe femeie aia cum o sa se simta ma femeia aia? Cum? O sa se fie distrusă pe viață femeia aia mai ales si mai ales daca are copii lasa-i familia la femeia aia in pace nu-i dezbina familia daca te mănâncă rau du-te băgați castraveti da lasa-i familia lui femeia aia in pace o so faceți praf de femeia aia

| 199onur7 a răspuns (pentru Denn97):

Mai si imi spui cum va vedeti de 5-6 luni ba sa ma duc eu in morti mei uite ma ce romantism uite ma ce iubirea Adevărata uite unde erau adolescenți vai 2 alea mai ales cand mileai zis sti cum mama mama bai femeie revinoți si lasăi familia lui femeia aia in pace nu-i distruge viata nu-i dezbina familia nu-i distruge familia lăsați lovelel astea ca sunt scarbit si satul de asa ceva du-te cautați amanți plătește pe unul sate calmeze da lasăi familia lui femeia aia o so distrugi baaa o so distrugi pe viata pe femeia aia si copii ei

| Carbit9669 a răspuns:

O sa fi amanta lui fidela! Felicitari!