| techdeck99 a întrebat:

Daca poate cineva sa ma ajute sa-mi spuna cum se da limbi(ma refer la pupat)nu stiu ziceti-mi sa dati un tutorial video laughing. Multumesc

Răspuns Câştigător
| CandyES a răspuns:

Aii da ii foarte usorlaughing. Deci fii atenta : te apropi si incepi cu un sarut mic, incet foarte incet continuii si deschizi unpica gura si bagi limba, sau na exsista cazuri in care tio baga parteneru de fapt de cele mai multe ori laughing si tu doar te iei dupa el, stiu ca acum te gandesti cum ar veni asta big grin dar e ca un instinct vine de la sinehee hee. Si succes:*

2 răspunsuri:
| maradi3 a răspuns:

O sa te descurci! Plus ca,atunci cand esti"acolo"prietena ta te va prinde probabil de cap si te va ghida,sau,cu siguranta ar trebui sa va spuneti ce anume, in materie de sex va place amandurora! Vorbiti deschis, chiar fara nicio jena! La incepu o sa va fie mai rusine insa dupa ceva timp va veti obisnui!

| charisma_4729 a răspuns:

Totul vine de la sinewinking nu trebuie sa inveti nimiclaughing)