| mariusluisa a întrebat:

Daca prietena ta iubita cu care esti de 5 ani te inseala cu un prieten de al tau si iti spune si o ierti inseamna ca o iubesti si iubirea invinge totul?

7 răspunsuri:
| consiliera a răspuns:

Nu.Inseamna ce esti naiv.Slabut.De unde stii ca n-o sa te mai insele inca o data, de 2, 3, 4,5 ori? Fii mai dur, barbat!

| cupcake02 a răspuns:

Iubirea nu trece peste asa ceva, prostia da...

| Viktor_7257 a răspuns:

Daca ea e sincera atunci ai fi prost sa nu o ierti!
Daca ea nu e sincera atunci ai fi doar prost!

Bafta!

| LaRySa_1343 a răspuns:

Buna poate o iubesti daca esti in stare sa o ierti dar acum tu o cunosti si sti mai bine daca merita sa o ierti pentru ca este totusi o greseala mare daca tu chiar vrei sa o ierti fa-o dar fi atent sa o faci sa inteleaga ca nu e de joaca cu aceste lucruri si sa iti dai seama daca si ea te iubeste si a fost o confuzi in capul ei sau daca vrea doar sa se joace cu mintea si inima ta sper ca ti-am fost de ajutor fundita plzzbig grinbig grinbig grin:*

| Lorena_7859 a răspuns:

Tii la ea mult? Crezi ca te va mai insela pe viitor? eu zic sa te gandesti bine daca a fost doar o greseala sau se vai mai repeta inainte sa iei o decizie! succes

| Anonima_4566 a răspuns:

Inseamna ca esti prea prost!

| Anonima_4566 a răspuns:

E una sa te insele.
E alta sa te insele cu un prieten be serious.happy