| amy002 a întrebat:

Daca prietenul meu nu mi.a raspuns o saptamana la telefon si dupa ce mi.a raspuns mi-a zis ca a fost plecat cu cortul si cica nu a avut telefonul la el si nu a avut de pe ce sa ma sune. ar trebui sa am banuieli?

Răspuns Câştigător
| xPurrffecttx a răspuns:

Fundă? puppy dog eyes

9 răspunsuri:
| NCL a răspuns:

DA mari! de ce nu te.a luat si pe tine? de ce nu ti.a spus asta inainte sa plece"vezi ca eu plec cu cortu"? ar trebui sa te gandesti binelaughingsadsad

| Nordic a răspuns:

NOOOOO, DA CUM SĂ AI TU BĂNUIELI?!?! Doar e şi imposibil să găseşti alt telefon de la un prieten să dai măcar un bip, sau sms în cel mai rău caz. (sarcasm) Da, ar trebui să ai bănuieli.

| neutrino a răspuns:

Nu ar trebui sa ai banuieli: e o certitudine. Nu a avut chef sa te auda.

| andreeeeeeeeeeeeeee a răspuns:

Ar cam trebui! sincer daca te iubea facea rost de minute sa te sune, sau daca nu macar nu uita de telefonul lui! sincer acum nu stiu, observai comportamentul de acum incolo si o sa iti dai seama singura!

| Ozdogan a răspuns:

Nu! Nu ai de unde sa stii daca minte sau nu. Poate chiar a fost cu cortul.Nu-ti face griji, dar totusi fii atenta.Nu vreau sa te ingrijorez, dar mi se pare ciudat ca nu ti-a zis ca pleaca cu cortul. Vorbeste cu el si roaga-l sa-ti zica adevarul.Sau mai lasa sa treaca ceva timp si vezi daca se mai intampla chestii de genu` asta.Atunci trebuie sa vorbesti cu el! Bafta! Fundita?puppy dog eyes

| xPurrffecttx a răspuns:

Bună. happy

Nu te supăra că îți spun,dar da.winking
Cum adică a plecat cu cortul? raised eyebrows
De ce nu ți-a spus și ție? waiting
Putea să spună frumos, uite eu merg cu cortul și nu am să i-au telefonul cu mine >.big grin

| amy002 explică (pentru xPurrffecttx):

Pai cam ai dreptate...sad

| Nieuwenhuis77 a răspuns:

Da. Multe.

| amy002 explică:

Mda aveti drpt voi vedea ce voi face mersi mult pentru sfaturi...big grin