| anonim_4396 a întrebat:

Daca puteti sa ma ajutati, chiar va rog, cat se poate de repede ( orice raspuns primeste vot, desasemenea imi este de ajutor) happy

Deci, trebuie sa ma impac cu un baiat ( ca prieteni nu ca altceva ) si nu stiu cum sa fac ca sa vina el la mine ( sa nu ma duc eu la el ) --- Mai multe amanunte nu pot sa dau big grin, are cineva vreun sfat pentru mine? ( cel mai bun si cel mai folositor raspuns primeste fundita ) happy!

Răspuns Câştigător
| taliban a răspuns:

Treci pe langa el des ignora-l prefate ca nu te intereseaza persoana lui si asteapta sa vina el la tine pentu ca sigur o sa vina daca il ignori si te faci cat mai observata dar in asa fel sa nu dai de banuitlaughing

6 răspunsuri:
| xxdd a răspuns:

Sa nu ii arati lui sau sa-i spui altcuiva ca esti "disperata" sa va intalniti.

Poti sa pui un status mai interesant care sa-l lase curios si sa te bage el in seama thinking

| constantyna a răspuns:

Nu te tine dupa el! Vorbeste-i deschis fara sa insisti!

| oana_4978 a răspuns:

"mai multe amanunte nu pot sa dau " pitipoanca ce esti cati ani ai?

| oana_4978 a răspuns:

Vai si amar de capul tau spune-mi si mie ca sunt curioasa cati ani ani? pitipoanca normal ca esti!

| KasdfghjNY a răspuns:

Ai zis toti vot nu? de ce nai dat? apropo da si mie!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dar sp sa va intalniti si gatahappy