| anonim_4396 a întrebat:

Daca sa zicem ca incerc sa cuceresc o fata dintre cele mai frumoase si in cele din urma nu reusesc, sad se poate trage concluzia cum ca si reciproca e perfect valabila? adica nici fata aceea n-ar fi reusit sa ma cucereasca daca ar fi incercat asta?

6 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Nu, din moment ce tu ai avut inițiativa de a o cuceri pe ea, ea nu manifestă nici un fel de interes față de tine, deci nu se poate trage concluzia reciprocă cum că ea nu poate să te cucerească.

| angel74dm a răspuns:

Crede-mă, fata aceea te-ar fi cucerit în doi timp şi trei mişcări dacă ar fi încercat...

| marina28 a răspuns:

Nu! Depinde de fiecare si de trucurile pe care le foloseste.

| ndc a răspuns:

Dimpotriva.

| kta1431k a răspuns:

Nop,trebuie sa intelegem ca fiecare are gusturi diferite,trebuie sa fim optimisti cand picam cu "tronc" pentru unii si "dulci" pentru altii, intr-o buna zi POATE ca va veni la tine ce vrei tu, dar pana atunci mai incerca si alte experiente

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu laughing. Din moment ce ea nu ţi-a sugerat asta. Putea să te cucerească oricând, dar i se fracturează de tine, şi doar tu ştii dacă era capabilă să te placă. E ca şi când te-ai duce să furi din casa unui străin şi esti prins, iar apoi spui că nu ţi-a reuşit furtul deoarece el avea intenţia să fure primul de la tine.