| cata_9536 a întrebat:

Daca sarutsi un tip prima data pe obraz, apoi te indrepti usor spre gura si ii saruti usor buzele e bine?

dar ce fac dupa?crying
vrau si eu sa imi spuna cineva. va roooog rasp prom` dau fundita la primele 2 raspwinking astept sfaturi
spuneti-mi si voi cum a fost cel mai special sarut al vostruwinking cum a inceput topu tongue si ce ati spus dupa. va roog

Răspuns Câştigător
| AnNyşK a răspuns:

Pai da e bine sh astawinkingsau poti direct pe buzebig grin nu trebuie sa spui neaparat ceva dupa ai terminathappy. poti sa bagi sh un sarut frantuzescbig grinlaughing

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Daca este partenerul tau, aveti deja o relatie, va cunoasteti cat de cat si el isi doreste asta, e foarte interesant. Daca o faci cu un strain, atunci nu cred ca e prea placut.

| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Bună. Eu am luat un băiat prin surprindere. L-am sărutat/Apoi am aşteptat să văd ce reacţie are/A rămas plăcut impresionat/Acum mă place prea mult...Succes!

| Myladdy a răspuns:

E suuuuper bineeee!
Dupa? Taci!
Taceti amandoi si rositi!
Punct!

| angelofdeath a răspuns:

Incearca... n-ai nimic de pierdut.eu zic sa ii dai un pupic pe obraz, dupa unul pe gurita si apoi sa il lasi pe el.

| LollySab23 a răspuns:

Pei faza ca mie mi s-a intamplat ca de la un pupic simplu pe obraj sa ajungi la un saruthee hee adica baiatul sa intoarca capul:-) nu-ti face tu griji big hug totul e okhee hee nu te omoara nimeni daca pupi pe cineva pe guritalaughing