| Andreeaaaaaa a întrebat:

Daca se uita un baiat la mine ma place?

18 răspunsuri:
| GyeBaek a răspuns:

Dar dar depinde ca poate s-a uitat doar din greseala.

| GyeBaek a răspuns:

Dar dar deinde ca poate s-a uitat doar din greseala.

| Violetta2303 a răspuns:

Daaaaaaaaaaaaaaaaaaa

| effect a răspuns:

Depinde cum se uita la tine
Daca doar se uita cand treci pe langa el, nu te place
Daca se uita mai insistent la tine, da e posibil sa te placa
De ce nu?

| deniisa a răspuns:

Depinde de felul in care te priveste si mai ales frecventa cu care o face. Daca se uita la tine intamplator probabil ca nu, dar daca este mai insistent si iti zambeste s-ar putea sa te placa. Analizeaza-i putin privirea si o sa iti dai seama. Pa pa

| AnaSury a răspuns:

Pai depinde in ce fel se uita. si mai exact unde se uita.
Daca se uita fix in ochii tai sau te priveste insistent. exista posibilitatea in care sa te placa dar nu garantez nimic si nimeni nu o poate face. doar tu iti poti da seama.
Citeste-i in ochiwinking

| Annitu a răspuns:

Poate se uită că eşti prea urâtă şi te înjură în gând. la asta nu te-ai gândit?
aşa părere bună aveţi despre voi, uneleoh go on.

| adriana543768654567895334 a răspuns:

Depinde cum se uita si la ce se uita.
PaPa PuP

| illegalb0y a răspuns:

Eu m-am uitat la extrem de multe fete... poate din curiozitate.dar daca se uita la tine inseamna ca vrea sa observe ceva special la tine. daca se uita si zambeste, sau se uita fff mult la tine inseamna ca simte ceva pentru tine.mult succes la agatat!

| Rorro a răspuns:

Iluzii,copilo!=]]
dupa tineh` toata lumea ar trebui sa poarte ochelari ca sa nu se uite careva la tine. Loser.Da stupidchatterbox

| euionutz a răspuns:

Depinde la ce mai exact se uita...

| DianKa_7439 a răspuns:

Depinde cum se uita si cit de deswinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu neaparat. depinde cum se uita happy

| Crazy_2020 a răspuns:

Exact asta mi s eintampla si mie.se uita tot timpu cand ma vede.dar e cam serios.nu rade decat cu prietenii lui si cand se uita la mine...happy

| thewayiam a răspuns:

Dar daca te calca pe picior te uraste?

care.i faza cu.

nu are legatura, o sa te placa cand nu pur si simplu o sa se uite, dar mai stiu eu acolo ceva chestii, gen dat din ochi, zimbet bla bla

bafta

| Biubibubulina a răspuns:

Nu tea-i gandit ca poate te gaseste atragatoaresmug Intreaba-l! Fundaa plizz :*

| ronnytzu a răspuns:

Nu este neaparat. Depinde cum te priveste... Gandeste si tu sa in dai ceva de subinteles si imediat daca afli ca te place fa-i munca mai grea. Asta s-ar putea sa ii placa, dar si sa inteleaga ca poate il placi poate nu. Sa afle singur!

| lavinia92 a răspuns:

Depinde unde te priveste si cum! DAR DACA e tandru si toturi ca un tigrisor inseamnaa ca i sau aprins calcaiele dupa tinee! Sper sa-ti fie de folos raspunsul meu!